Jump to content
Swagnemite

Arcadia Fansub Ekip Alımları

Önerilen İletiler

A3NLyX.png.6c93922b4a772908132087552e6325f9.png

ARCADIA FANSUB EKİP ALIMLARI AÇIK!

Merhaba arkadaşlar. Nihayet sitemiz yeniden açıldı :D Bende bunun için alım yapayım dedim. Ayrınca şu an bütün çevirmenlerimiz firar etmiş durumda. Biri diyor okulum var biri diyor işim var. Unutmuyorum geçen biri geldi dedi "Liseye yeni geçtim ama hallederim". Yaş konusunda herhangi bir sıkıntım yok fakat okul açıldığından beri skype a girmedi. Neler oluyor hayatta bilemiyorum hiç :D. Peki neden Arcadia Fansub? Neden mi? Orasını ekip arkadaşları olarak siz bilirsiniz ama sonuçta bu gönüllü bir iş ve kimseyi zorlamayız. Sadece pasif kalmayalım ve ekiple uyum içerisinde olalım. Ayrıca arkadaşlar eğer dolu değilse istedikleri seriyi alabilirler :D. Neyse ben konuma döneyim uzatmadan. Aradığımız arkadaş tiplerini aşağıya yazıyorummm:

Çevirmen [Açık]

Encoder [Açık]

Uploader [Açık]

Editör [Kapalı]

Redaktör [Kapalı]

Zamanlayıcı [Açık]

Karaoker [Açık]

Moderatör [Açık]

Çevirmenlerimizde bulunması gereken hususlar:

-Sorumluluk sahibi olmalı!!!(Çevirdiği seriyi yarım bırakmamalı)

-Haftada en az bir bölüm verebilmeli.(Özel durumlar hariç)

-İngilizce seviyesi en az B2 olmalı.

-Türkçeye hakim olmalı.

-Aegisub kullanmalı.(Kolay bir program. Bilmeyen varsa öğretiriz.)

-Serisini bitirmeden ekipten ayrılmamalı. (Durumu hepiniz biliyorsunuz...)
Buyrun Çeviri Testi:

(Hata gözüküyorsa sayfayı yenileyebilir veya menüden downloads kısmına bakabilirsiniz)

Encoderlarımızda bulunması gereken hususlar:

-Programlarla arası iyi olmalı.

-Günde en az 2 saat boş zamanı omalı.

-Ekiple uyumlu çalışmalı.

-Sorumluluk sahibi olmalı.

-Aegisub programına hakim olmalı.

Uploaderlarımızda bulunması gereken hususlar:

-Download hızı en az 10 mbps olmalı.

-Upload hızı en az 5 mbps olmalı.

-Sorumluluk sahibi olmalı.

-Günde en az 3 saat boş zamanı olmalı.

-Ekiple uyumlu çalışmalı.

Diğer arkadaşlar zaten neyi nasıl yapacaklarını biliyorlar. Eğer bilmiyorlarsa en aşağıda vereceğimiz iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirler. Bu arada unutmamışken, çevirmenler sadece anime için değildir. Manga çevirmenlerimiz de vardır. Manga çevirmek istiyorsanız da aegisub hariç diğer hususlar bulunmalıdır.

Not: Siyaset vb. girmek istemem fakat ekibimizde Atatürk düşmanlığına yer yoktur. Bu tarz biri gelirse her ne kadar işini düzenli yapan biri olursa olsun anlaşıldığı an atılacaktır.

Şimdi çevirmenlerimiz için bir iyilik yapmak isterim. Buyrunuz aegisub kullanım videosu:

Son olarak da iletişim bilgilerimiz :D

E-Posta: cagkancaglayanel@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/arcadiafansub/

Discord: https://discord.gg/pzJubcF

Çevirmen olmak isteyen herkesi bekliyoruz. Korkmayın yemeyiz

tarihinde Grimmjow tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ingilizcem yooohdur :( :( boş saatim bool :D Uploader bile olamıyom netim yetmiyo :D ekibe bol şans inş kafa dengi birileri katılır ekibinize kolay gelsin Arcadiaaaaaaaaaaaaaa :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, arkadaşlar! Dragon Ball serisi hayranı olarak size redaktör olarak yardım etmek isterim. Çeviri ve video hazırlama işlerinden anlamam ama videolardaki ufak tefek yanlışların düzeltilmesine yardım edebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, arkadaşlar! Dragon Ball serisi hayranı olarak size redaktör olarak yardım etmek isterim. Çeviri ve video hazırlama işlerinden anlamam ama alt yazılardaki hataların düzeltilmesi konusunda ekibe seve seve yardım ederim.

Dragon Ball Süper çevirisinden sonra umarım Dragon Ball'un diğer serilerini de çevirirsiniz.

Özellikle de Z serisinin düzgün çevirisine asla hayır demem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mr. Norto, 24.07.2018 - 15:28 yazdı:

Encoder Olarak alındım :D

ve atıldın üstelik Ekipten sonsuza kadar yasaklandın aynı şekilde buradaki hesabını da yasaklıyorum. senin kadar hadsiz, saygısız, sorumsuz birisini daha görmedim ekibimizde de hoş karşılanmıyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Arcadia Fansub

Anime ve Manga çevirisi yapan gurubumuz şu ana kadar birçok güncel seriyi çevirmiş bulunmaktadır.

Dost Siteler

Listeye eklenmek için yöneticiye ulaşın.

Copyrigt

Bu Site Arcadia Fansub için Emre Kocaoğlu tarafından hiçbir ücret alınmadan kodlanmış ve yayına alınmıştır. İletişim için E-Posta gönderebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Kurallar