Jump to content

profil

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

About profil

 • Rank
  Junior Member
 1. Merhaba, acaba çevirmen kişiye ulaşmam mümkün müdür? Kendisiyle bir konu hakkında konuşmak istiyorum.
 2. Merhaba kardeşim, malesef eğer dub için arıyorsan şu an piyasada uyumlu altyazı yok daha doğrusu JAP için de altyazı yok hepsi videolara gömülü halde. Animan ile konuştum yukarda gördüğün üzere ondan cevap bekliyoruz, kendi çevirdiği altyazıları uyumlu hale getirirse yada dub için çıkartırsa beklemedeyiz o sunacaktır zaten Kolay gelsin.
 3. Evet, uygun olabilir aslında. ENG DUB için sadece kontrolleri gerçekleştiririm ve yayınlarım muhtemelen. Dediğim gibi pek altyazıları paylaşma taraftarı değilim, ENG DUB için bi ayrıcalık tanıyıp tekrardan encode ve upload yapabilirim. Önerileriniz için teşekkür ederim. İyi günler. Biz teşekkür ederiz Animan, yerimizi aldık beklemedeyiz kardeşim : ) , bizi haber edersen seviniriz. Kolay gelsin iyi günler.
 4. Merhaba Animan, evet şu an az bir bölüm çıktı , dublaj konusunda evet kesinlikle çok başarılar. Biz zaten beklemedeyiz dub içinde altyazı çevirirsen gayet memnun oluruz : ) Bu arada birşey sormak istiyorum, internette JAP DUB için TR altyazı bulup, indirmiş olduğum ENG DUB videonun içine atmıştım ve gayet iyi senkronize olmuştu , alt yazı ve konuşulan dil sırıtmamıştı. Mesela bunu sizin JAP için sundugunuz altyazılardada tekrarlasak uygun olmazmı ?
 5. Merhaba, ben Dragon Ball Super'in çevirmeni Animan. Şu Altyazıları paylaşma hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Dragon Ball Super'in altyazılarını paylaşmak gibi bir fikir kafamda vardı. Fakat One Piece Film Gold'u çevirip, altyazı sitelerine yükledikten sonra, başta geçen Nick'im sanki kendileri çevirmişçesine birkaç site tarafından silindi ve emeğim resmen gözardı edildi. Saatler harcadığım çevirim bir hiç uğruna silinip atıldı. Bu da bana ders oldu. Dragon Ball Super'in altyazılarını şu an için paylaşmayı düşünmüyorum. İleride fikir değişikliğine gidebilirim fakat şu an için paylaşmama taraftarıyım. Video kalitesi gibi vs konular için altyazı istiyorsanız, çok yakında Dragon Ball Super'in bölümlerini Blu-ray 1080P Full HD kalitede ve bölüm altyazıları, opening ve endingler tekrardan çevrilip yayınlayacağız. Fakat bunun için bir tarih veremem. Fakat Blu-Ray Bölümler bittiği taktirde sitemizde ve Facebook sayfamızda paylaşılacak ve siz izleyicilere duyurulmaya çalışılacak. Bu yüzden yakın takip kalın. İyi günler, hoşça kalın. Merhaba Animan, öncelikle emeklerin için teşekkürler kardeşim. Doğru sende haklısın günümüz internet aleminde yapılan emek ve alın terinin bir önemi kalmamış durumda, önüne gelen copy paste yapıp paylaşır duruma gelmiş, paylaştığı adresi bile silip kendi gibi gösterir olmuş. Keşke bende sitenizde yapılan hazır çeviri ve animeyi izleyebiliyor olsamda bunu buraya yazmasaydım diye kendime soyluyorum bazen. Ama malesef her animenin her filmin orjinalini seven ben, DBZ'den beri birtürlü animenin japoncasına alışamadım , alışamıyorum. Çocukca sesler nedense animenin o hardcore havasını götürüyor gibi geliyor bana. Bu yüzden bende kendimce internetten ENG DUB halini indirip altyazı eklemeye çalışıyorum , sizdende talebim bu yüzdendi.En azından site üzerinde ben ve benim gibi izleyiciler için birşey yapamazmısınız ? En azından internette paylaşmak yerine bizim gibi izleyicilere sadece site üzerinden bir paylaşım olsa iyi olur diye düşünüyorum.Tabi yine fikir sizin, ben belirtmek istedim. Tekrardan kolay gelsin kardeşim iyi çalışmalar dilerim.
 6. Tamamdır en yakın zamanda hallediyorum. Swagnemite Merhaba, bahsettiğim konu ile ilgili bir gelişme oldumu ? Teşekkürler.
 7. Merhabalar, çevirileriniz için teşekkürler. Birşey rica etmek istiyorum kardeşim, acaba linklerin yanında sadece altyazılarıda yükleyebilirmisin sana zahmet DUB yenı çıktı malum ona bakıyorum altyazılarda uyumlu ona göre indiriyorum.Teşekkürler

Yöneticiler

rebelone rebelone Fansub Yöneticisi
Kuuhakku Kuuhakku Fansub Yöneticisi
Swagnemite Swagnemite Fansub Yöneticisi
Grage Grage Fansub Yöneticisi

Son Güncellenen Seriler

Son Güncellenen Mangalar

Duyurular

ArcadiaFansubLogo.png.24fb961a7272dbe08d

Arcadia Fansub olarak birçok anime ve manga serisinin çevirisinde katkıda bulunduk ve halen güncel seri çevirilerimiz  devam etmektedir.

×
×
 • Create New...