Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Yeni sitemiz hakkında anket

rebelone
 Share

Yeni sitemiz hakkında anket  

14 members have voted

1. 1. Yeni tasarımı beğendiniz mi ?

2. 2. Değiştirmek istediğiniz bir özellik varmı ?

• Evet ( konu altına ne olduğunu yazınız )
    • Hayır
  3. 3. Eklenmesini istediğiniz yeni başlıklar varmı ?

• Evet ( konu altına kategori - başlık şeklinde yazınız )
    • Hayır

Recommended Posts

14 dakika ban yediğimde sürenin ne zaman biteceğini göremedim ve bu beni ziyadesiyle üzdü. Bu bunalımı başka arkadaşların da yaşamaması ve f5 tuşunu kırmamaları için sayfa yenilendiğinde ne kadar süre kaldığını gösteren bir ibare olabilir sadece 14 dakika yazmak yerine 😄

Kezer, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Ayrıca kişiler birbirini takip etmeye başladığı zaman " X konuyu takip etmeye başladı: X" yazmak yerine, şu kişiyi takip etmeye başladı denebilir.

Bu konuda takip etme bildirimini kontrol ettim kişiler arası takipleşmede sorun yok ama gönderi sahibine gönderisi için yapılan cevap ve tepki eylemleri için gönderilen bildirimlerde sorun var sanırım. En kısa sürede çözücem onuda.

Kezer, Bir saat önce tarihinde yazdı:

14 dakika ban yediğimde sürenin ne zaman biteceğini göremedim ve bu beni ziyadesiyle üzdü. Bu bunalımı başka arkadaşların da yaşamaması ve f5 tuşunu kırmamaları için sayfa yenilendiğinde ne kadar süre kaldığını gösteren bir ibare olabilir sadece 14 dakika yazmak yerine 😄

Bu konuda da anlık sayımı jquery ile gösterebilirim ama bu sunucuya ek yük bindirdiği için tercih etmedim. Sunucuya ne kadar az yük binerse site performans ve hızı o kadar iyi olur.

rebelone, Şimdi tarihinde yazdı:

Bu konuda takip etme bildirimini kontrol ettim kişiler arası takipleşmede sorun yok ama gönderi sahibine gönderisi için yapılan cevap ve tepki eylemleri için gönderilen bildirimlerde sorun var sanırım. En kısa sürede çözücem onuda.

Bu konuda da anlık sayımı jquery ile gösterebilirim ama bu sunucuya ek yük bindirdiği için tercih etmedim. Sunucuya ne kadar az yük binerse site performans ve hızı o kadar iyi olur.

tabii orasını siz daha iyi bilirsiniz, bir izleyici olarak bir yorum benimkisi sadece 

Emojı tepkilerine "suprised" eklenebilir ve ayrıca kurulan kulüplerin hangi tarihte kurulduğu gösterilebilir. Bunlar da belki hoşunuza giden önerilen olacaktır 

Edited by Kezer
.

• 4 months later...

Merhabalar öncelikle siteniz hayırlı olsun.

İlk defa böyle emekleme aşamasındaki bir foruma üye oluyorum. Bu nedenle heyecanımı mazur görün:D 

Genel girdiğim tüm sitelerde -yıllardır hiç şaşmaz- aradığım bir tercih var.

*Dark theme* veya *Karanlık tema* sitenin çok yeni olduğunu ben de farkındayım ancak gönül ister ki gözler yorulmadan rahat rahat forumun tadını çıkarabilelim.

Daha siteye gireli bir saat olmadan çuvalladım😅

Dm kutusunun solunda renk değiştirme seçeneği varmış zaten...

Neyse bari boşa yazmış olmayayım

Flood yapmamak adına iletiyi düzenleme ve/veya silme seçeneği olursa çok makbule geçer. 

İyi çalışmalar🖐️

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Fevkelade1i, 04.06.2022 - 22:28 tarihinde yazdı:

Tamamlanan serilerin arşivi de olsa mükemmel olacaktı. Anime izleme sitelerinden İDM ile indirmektense, buradan indirmek daha kolay oluyor.

Arşivler zamanla eklenecektir