Jump to content
Swagnemite

Arcadia Fansub Ekip Alımları

Recommended Posts

A3NLyX.png.6c93922b4a772908132087552e6325f9.png

ARCADIA FANSUB EKİP ALIMLARI AÇIK!

Merhaba arkadaşlar. Nihayet sitemiz yeniden açıldı :D Bende bunun için alım yapayım dedim. Ayrınca şu an bütün çevirmenlerimiz firar etmiş durumda. Biri diyor okulum var biri diyor işim var. Unutmuyorum geçen biri geldi dedi "Liseye yeni geçtim ama hallederim". Yaş konusunda herhangi bir sıkıntım yok fakat okul açıldığından beri skype a girmedi. Neler oluyor hayatta bilemiyorum hiç :D. Peki neden Arcadia Fansub? Neden mi? Orasını ekip arkadaşları olarak siz bilirsiniz ama sonuçta bu gönüllü bir iş ve kimseyi zorlamayız. Sadece pasif kalmayalım ve ekiple uyum içerisinde olalım. Ayrıca arkadaşlar eğer dolu değilse istedikleri seriyi alabilirler :D. Neyse ben konuma döneyim uzatmadan. Aradığımız arkadaş tiplerini aşağıya yazıyorummm:

 

Çevirmen [Açık]

Encoder [Açık]

Uploader [Açık]

Editör [Kapalı]

Redaktör [Kapalı]

Zamanlayıcı [Açık]

Karaoker [Açık]

Moderatör [Açık]

 

Çevirmenlerimizde bulunması gereken hususlar:

-Sorumluluk sahibi olmalı!!!(Çevirdiği seriyi yarım bırakmamalı)

-Haftada en az bir bölüm verebilmeli.(Özel durumlar hariç)

-İngilizce seviyesi en az B2 olmalı.

-Türkçeye hakim olmalı.

-Aegisub kullanmalı.(Kolay bir program. Bilmeyen varsa öğretiriz.)

-Serisini bitirmeden ekipten ayrılmamalı. (Durumu hepiniz biliyorsunuz...)
Buyrun Çeviri Testi:

(Hata gözüküyorsa sayfayı yenileyebilir veya menüden downloads kısmına bakabilirsiniz)

 

Encoderlarımızda bulunması gereken hususlar:

-Programlarla arası iyi olmalı.

-Günde en az 2 saat boş zamanı omalı.

-Ekiple uyumlu çalışmalı.

-Sorumluluk sahibi olmalı.

-Aegisub programına hakim olmalı.

 

Uploaderlarımızda bulunması gereken hususlar:

-Download hızı en az 10 mbps olmalı.

-Upload hızı en az 5 mbps olmalı.

-Sorumluluk sahibi olmalı.

-Günde en az 3 saat boş zamanı olmalı.

-Ekiple uyumlu çalışmalı.

 

Diğer arkadaşlar zaten neyi nasıl yapacaklarını biliyorlar. Eğer bilmiyorlarsa en aşağıda vereceğimiz iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirler. Bu arada unutmamışken, çevirmenler sadece anime için değildir. Manga çevirmenlerimiz de vardır. Manga çevirmek istiyorsanız da aegisub hariç diğer hususlar bulunmalıdır.

 

Not: Siyaset vb. girmek istemem fakat ekibimizde Atatürk düşmanlığına yer yoktur. Bu tarz biri gelirse her ne kadar işini düzenli yapan biri olursa olsun anlaşıldığı an atılacaktır.

Şimdi çevirmenlerimiz için bir iyilik yapmak isterim. Buyrunuz aegisub kullanım videosu:

 

 

Son olarak da iletişim bilgilerimiz :D

Skype: croslines

E-Posta: cagkancaglayanel@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/arcadiafansub/

Discord: https://discord.gg/pzJubcF

 

 

Çevirmen olmak isteyen herkesi bekliyoruz. Korkmayın yemeyiz

Edited by Grimmjow

Share this post


Link to post
Share on other sites

ingilizcem yooohdur :( :( boş saatim bool :D Uploader bile olamıyom netim yetmiyo :D ekibe bol şans inş kafa dengi birileri katılır ekibinize kolay gelsin Arcadiaaaaaaaaaaaaaa :D

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba, arkadaşlar! Dragon Ball serisi hayranı olarak size redaktör olarak yardım etmek isterim. Çeviri ve video hazırlama işlerinden anlamam ama videolardaki ufak tefek yanlışların düzeltilmesine yardım edebilirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba, arkadaşlar! Dragon Ball serisi hayranı olarak size redaktör olarak yardım etmek isterim. Çeviri ve video hazırlama işlerinden anlamam ama alt yazılardaki hataların düzeltilmesi konusunda ekibe seve seve yardım ederim.

Dragon Ball Süper çevirisinden sonra umarım Dragon Ball'un diğer serilerini de çevirirsiniz.

Özellikle de Z serisinin düzgün çevirisine asla hayır demem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mr. Norto, 24.07.2018 - 15:28 yazdı:

Encoder Olarak alındım :D

ve atıldın üstelik Ekipten sonsuza kadar yasaklandın aynı şekilde buradaki hesabını da yasaklıyorum. senin kadar hadsiz, saygısız, sorumsuz birisini daha görmedim ekibimizde de hoş karşılanmıyorsun.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ultrasalNigh

Скоро жала, какой кондиционер выбрать?
К тому же многие современные модели оснащены и умением ионизировать воздух, заряжать его полезными элементами, что делает его не только комфортным в плане температуры, но и эффективным для здоровья. Кондиционеры способны как охлаждать воздух, так и нагревать его, что опять - таки имеет прямое отношение к здоровью человека. В холодное время года люди наиболее подвержены простудным заболеваниям. Установка кондиционера dantex в данном случае, который выполняет функцию обогревателя, является залогом профилактики от переохлаждения и возникновения различных недугов. Еще одной полезной функцией этого прибора является сушка воздуха, благодаря чему испаряется лишняя влажность, а значит уходит проблема образования грибков и плесени от сырости, и размножения вредоносных бактерий.

Азанчевский Эрнст:

Тем самым поддерживается заданная температура конденсации и предотвращается обмерзание внутреннего блока. Нагреватель картера компрессора исключает возможность «холодного пуска». При отрицательных температурах на улице масло густеет, что может привести к поломке компрессора. Нагреватель дренажа препятствует обледенению отвода конденсата и забиванию канала. Как правило с установка кондиционера timberk подогрева картера и дренажа проблем не возникает. Главное обеспечить им электропитание независимое от режимов работы кондиционера. Для этого в большинстве случаев кроме межблочного кабеля к внешнему блоку сплит-ситемы необходимо проложить дополнительный, чтобы подключить подогрев картера компрессора.

Что можете посоветовать?
Установка наружного блока сплит-системы способом «под окно», на балконе или лоджии или с лестницы без участия альпиниста. Бурение одного отверстия для коммуникаций в стене. Дренаж в общей связке коммуникаций. Наращивание провода электропитания дометров и подключение электропитания. Пуско-наладочные работы, запуск кондиционера и проверка режимов его работы. Обучение клиента первичным навыкам пользования кондиционером. Выписка гарантийного акта. Точная стоимость монтаж кондиционеров цены работ и расходных материалов зависит от расположения блоков кондиционера, длины межблочных коммуникаций и других параметров, поэтому окончательный расчет стоимости услуг возможен только при выезде нашего специалиста на объект.

Гришуков Архип:

Как вам это?

В перечень минусов входят такие параметры: повышенный уровень шума; ограничения по мощности; фильтр приходится часто чистить; более высокая цена; небольшой шланг не позволяет поставить монтаж мульти сплит-системы далеко от окна. Такие модели являются самыми распространенными, когда блок внутри помещения крепится ближе к потолку. ..

Гнилозубов Антон:

.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.
Arcadia Fansub

Anime ve Manga çevirisi yapan gurubumuz şu ana kadar birçok güncel seriyi çevirmiş bulunmaktadır.

Dost Siteler

Listeye eklenmek için yöneticiye ulaşın.

Copyrigt

Bu Site Arcadia Fansub için Emre Kocaoğlu tarafından hiçbir ücret alınmadan kodlanmış ve yayına alınmıştır. İletişim için E-Posta gönderebilirsiniz.

×

Important Information

Rules