Jump to content
Sign in to follow this  
rebelone

Yuukoku no Moriarty Animesinin Seiyuu Kadrosu

Recommended Posts

Yuukoku no Moriarty Animesinin Yapım ve Seiyuu Kadrosu Açıklandı

Yuukoku no Moriarty Animesinin Seiyuu Kadrosu

Moriarty kardeşler (Serinin yayımlanan ilk afişi)

Hatırlarsanız geçtiğimiz kış çizimleri Miyoshi Hikaru’ya hikayesi ise Takeuchi Ryousuke’ye ait Yuukoku no Moriarty (Moriarty the Patriot) isimli manganın anime serisine

linkleri görebilmek için lütfen üye olun
paylaşmıştık.

Merakla beklenen anime serisinin yapım ve seiyuu kadrosu nihayet açıklandı. Habere göre Production I.G Stüdyosu imzası taşıyacak olan serinin yönetmenliğini Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru ve Joker Game serilerinden tanıdığımız Kazuya Nomura yapacak. Animenin karakter tasarımlarını ise Sengoku Basara serisiyle ismini duyuran Tooru Ookubo üstlenecek.

Yuukoku no Moriarty Animesinin Seiyuu Kadrosu

Sherlock Holmes ve ekibi

Seiyuu ekibi de açıklanan serinin kadrosunda deneyimli isimlerin yanı sıra yeni isimler de yer alıyor. İşte karakterler ve seiyuuları:

Seride Moriarty oğlu Albert’ın dikkatini çekmesiyle Moriarty ailesine evlatlık olarak kabul edilen William James Moriarty karakterini Souma Saitou seslendirecek. Aileye ikinci oğul olarak gelen William hem matematik profesörü hem de bir suç danışmanıdır.

Moriarty kardeşlerin en büyüğü olan Albert James Moriarty karakterini Takuya Satou seslendirecek. Albert, William ve onun öz kardeşi Louis’i evlatlık edinmeleri için ailesini ikna etmiştir. Daha sonrasında Albert kardeşleriyle birlikte ailelerini bir yangında öldürmek için onlara komplo kurmuştur. Şimdilerde ise İngiliz Ordusunda yarbay olarak görev yapmaktadır.

Yuukoku no Moriarty Animesinin Seiyuu Kadrosu

Mangadan bir kesit

William’ın küçük öz kardeşi Louis James Moriarty‘i ise Chiaki Kobayashi seslendirecek. Louis abisi William’a o kadar hayranlık duymaktadır ki ailelerini öldürdükleri yangında William’ın planının daha inandırıcı olması için kendini yakmıştır. Şimdilerde Moriarty malikanesini ve arsalarını yönetiyor.

Seride meşhur Sherlock Holmes karakterini ise Makoto Furukawa seslendirecek. Sherlock seride, polisin aydınlatamadığı vakalara yardımcı olmak için güçlü algısını ve tümdengelim yeteneğini kullanan bir danışman dedektifi olarak karşımıza çıkıyor.

Seride kendisi ve küçük kardeşi Moriarty ailesine evlatlık gelen William, İngiltere’nin sıkı sınıf sisteminin neden olduğu kötülükleri ortadan kaldırmaya çalışmaktadır.

2016 yılında başlayan ve halen devam etmekte olan manga 11. cildine ulaşmış bulunmakta. Anime serisinin de bir o kadar etkileyici olması beklenen yapımın çıkış tarihi ise henüz açıklanmış değil. Peki sizin seriye dair ilk izlenimleriniz neler?

linkleri görebilmek için lütfen üye olun
yazısı ilk önce
linkleri görebilmek için lütfen üye olun
üzerinde ortaya çıktı.

linkleri görebilmek için lütfen üye olun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Yöneticiler

rebelone rebelone Fansub Yöneticisi
Kuuhakku Kuuhakku Fansub Yöneticisi
Swagnemite Swagnemite Fansub Yöneticisi
Grage Grage Fansub Yöneticisi

Son Güncellenen Seriler

Son Güncellenen Mangalar

Duyurular

ArcadiaFansubLogo.png.24fb961a7272dbe08d

Arcadia Fansub olarak birçok anime ve manga serisinin çevirisinde katkıda bulunduk ve halen güncel seri çevirilerimiz  devam etmektedir.

×
×
  • Create New...