Jump to content
Sign in to follow this  
rebelone

Netflix Yapımı Cowboy Bebop’un Senaristinden Yeni Açıklamalar

Recommended Posts

Netflix Yapımı Cowboy Bebop’un Senaristinden Diziye ve Karakterlere Dair Açıklamalar

Netflix Dizisi Cowboy Bebop izle

Netflix ile Tomorrow Studios (Marty Adelstein ve ITV Studios ortaklığındaki) ortak yapımı live action dizisinin senaristi Javier Grillo-Marxuach diziye ve karakterlere dair yeni açıklamalarda bulundu. Öncelikle serinin sevimli köpeği Ein’in tıpkı animedeki gibi corgi cinsi bir köpek olacağını söyledi. Grillo-Marxuach ”Eğer Cowboy Bebop dizisi çekiyorsanız bu Cowboy Bebop dizisi çekiyorsunuz demektir.” şeklindeki ifadesiyle dizinin tarzının ve özünün orijinaline sadık kalacağını açıkladı.

Netflix Dizisi Cowboy Bebop izle

Yazar ayrıca Netflix için Faye karakterinin kostüm renklerinin biraz daha soluk olması gibi birkaç küçük değişikliğe gidileceğinin sinyallerini verdi. Yine karakterler sigara içecek fakat bu durum sigarayı özendirmeyecek. Grillo-Marxuach animenin göze çarpan kötülerinden biri de dahil olmak üzere dizi için iki kötü karakter üzerinde çalıştığını belirtti. Yazar dizide karakterlerin hikayelerine genişçe yer verileceğini açıkladı. Bununla beraber yazar animenin kötü karakterlerini gözden geçirdiğini ve onları hikayeye nasıl genişçe dahil edebileceği üzerine düşündüğünü ifade etti. Hatta dizinin ilk bölümünün bir kesitinde kendisinin de yer alacağını çıtlattı.

Netflix Dizisi Cowboy Bebop izle

John Cho – Spike Spiegel, Daniella Pineda – Faye Valentine, Mustafa Shakir – Jet Black, Alex Hassell – Vicious

Grillo-Marxuach ilk sezonun tamamı hazır olana dek hiçbir bölümün yayımlanmayacağını zira sezonun bir bütün olarak birlikte izlenmesi gerektiğini söyledi. Yazar yine belli bir bölüm sayısından sonra diziye son vermek gibi bir planlarının olmadığını açıkladı.

Dizinin yapımcılarından ve senaristlerinden Jeff Pinkner ise nisan ayında dizi ekibinin ikinci bir sezon planladıklarını söylemiş ancak herhangi bir resmi duyuru yapılmamıştı.

Tüm bu açıklamalara rağmen dizinin çekimleri askıya alınmış durumda. Zira dizide Spike karakterini canlandıran aktör John Cho’nun geçtiğimiz sonbaharda yaralanması sebebiyle

linkleri görebilmek için lütfen üye olun
. Yeni Zelenda setinde meydana gelen olayda John Cho dizinden yaralanmıştı ve çekimlere 7 ila 9 ay ara verildiği açıklanmıştı. Üstüne bir de korona virüs felaketi başlayınca ilk sezon çekimleri tamamen durduruldu diyebiliriz.

Öte yandan John Cho ocak ayında Cowboy Bebop için kısa bir röportaj gerçekleştirmiş, diziye ve animeye dair düşüncelerini paylaşmıştı.

Pek çok hayran dizi için heyecanlı değil. Çoğu izleyici karakterleri canlandıracak oyuncular olsun, Death Note faciası olsun Netflix’in bu yapımın üstünden kalkamayacağı görüşünde. Eh hayranların ahı mı tuttu bilinmez fakat dizi uzun bir süre izleyici ile buluşamayacak gibi görünüyor.

linkleri görebilmek için lütfen üye olun
yazısı ilk önce
linkleri görebilmek için lütfen üye olun
üzerinde ortaya çıktı.

linkleri görebilmek için lütfen üye olun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Yöneticiler

rebelone rebelone Fansub Yöneticisi
Kuuhakku Kuuhakku Fansub Yöneticisi
Swagnemite Swagnemite Fansub Yöneticisi
Grage Grage Fansub Yöneticisi

Son Güncellenen Seriler

Son Güncellenen Mangalar

Duyurular

ArcadiaFansubLogo.png.24fb961a7272dbe08d

Arcadia Fansub olarak birçok anime ve manga serisinin çevirisinde katkıda bulunduk ve halen güncel seri çevirilerimiz  devam etmektedir.

×
×
  • Create New...